Manicure Hybrydowy Shellac: co warto wiedzieć o przygotowaniu paznokci oraz aplikacji lakieru hybrydowego

Przed manicure hybrydowym we Wrocławiu

Klientki, które przychodzą do nas po raz pierwszy, często mają już za sobą doświadczenie z manicure hybrydowym. W większości jednak, są zaskoczone sposobem, w jaki wykonujemy go u nas w Easy Waxing. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj kosmetyczki w innych salonach mówią im, że będą miały wykonaną hybrydę, a w rzeczywistości nakładają kolorowy żel, którego nie da się ściągnąć z paznokci w inny sposób, niż frezarką bądź pilnikiem, a taka metoda niszczy bardzo płytkę. Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy, powinien dać się usunąć z paznokcia za pomocą wacika nasączonego acetonem, zawiniętego w folię, która w połączeniu z płynem wytwarza ciepło. Rozmiękczoną hybrydę delikatnie usuwamy za pomocą kopytka, absolutnie nie powinno się to odbywać poprzez frezowanie, ścieranie pilnikiem, czy też moczenie dłoni w acetonie. Takie zabiegi powodują w większości przypadków osłabienie i niszczenie płytki.

Zakładanie manicure hybrydowego krok po kroku

Przedstawmy jednak krok po kroku, zakładanie manicure hybrydowego Shellac: po pierwsze należy zwrócić uwagę na to, aby przed zabiegiem, nie smarować rąk kremem, ani żadnymi, innymi natłuszczającymi substancjami typu odżywka, oliwka itp. Wstępnym krokiem, jaki powinna uczynić kosmetyczka tuż przed nałożeniem lakieru jest odtłuszczenie płytki paznokcia za pomocą np. zmywacza. Następnie zostaje położona baza, która przygotowuje paznokieć do nałożenia lakieru i chroni go przed zafarbowaniem, a także wyrównuje jego płytkę. Baza powinna być suszona w lampie przynajmniej 10 sekund. Kolejnym zabiegiem wokół manicure hybrydowego jest nałożenie dwóch warstw koloru, z których każdą suszy się promieniami UV przez co najmniej 120 sekund. Ostatnią warstwą jest top, który przytrzymuje, nabłyszcza i utwardza całość. Bez tej warstwy paznokcie byłyby matowe. Suszymy go również 120 sekund. Na koniec kosmetyczka znowu nasączy wacik zmywaczem do paznokci, aby usunąć tłustą powłokę topu. W Easy Waxing dodatkowo zakraplamy skórki aromatyczną oliwka i wcieramy krem do rąk.

Nasze paznokcie są po takim zabiegu mocne i wytrzymałe, odporne na odpryskiwanie oraz zdrowe. Jeśli, jednak ich płytka była zbyt tłusta przed zabiegiem lub zbyt słaba, albo też końcówki były rozdwojone, może zdarzyć się odprysk. Wówczas w ciągu pięciu dni od dnia założenia Shellac`a próbujemy go naprawić za darmo. Reklamacja, może nie zostać uwzględniona jedynie wówczas, gdy kosmetyczka ostrzega, przed rozpoczęciem zabiegu, że istnieją przeciwwskazania do wykonania tej usługi. Wyznajemy bowiem zasadę, że lepiej nie przeprowadzić jakiegoś świadczenia, niż przeprowadzić je na siłę, narazić klienta na koszty i siebie na złą reklamę. Mogą Panie liczyć na to, że zawsze doradzimy, jaki zabieg jest dla Was najlepszy.

Więcej informacji

Manicure Hybrydowy w naszym Easy Waxing

Podicure Hybrydowy w naszym Easy Waxing

Cennik Manicure

Cennik Pedicure

Manicure Hybrydowy zamiast tipsów i żeli

Marki lakierów hybrydowych