Promocje

Promocje w Salonie Easy Waxing Wrocław

  • Promocja na start – 20% rabatu na pierwszą wizytę dla nowych klientów salonu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 we Wrocławiu. Aby skorzystać z promocji należy spełnić 3 warunki: a) Umówić wizytę online klikając link rezerwuj online poniżej (warunek konieczny – prosimy rezerwować wizytę tylko linkiem z naszej strony a nie bezpośrednio na innych portalach) b) W polu „dodaj wiadomość do salonu” prosimy wpisać „Rabat na pierwszą wizytę” c) W salonie prosimy okazać dowód tożsamości w celu werfikacji podanych danych. Rezerwuj wizytę online Wrocław. Promocja dotyczy wyłączenie pierwszej wizyty i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Promocja na start nie dotyczy depilacji laserowej, opalania natryskowego, przekłuwania uszu Blomdahl, liftingu i laminacji rzęs oraz geometrii brwi. 
  • Karta Easy Waxing  – usługi kosmetyczne w najlepszych cenach – karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonie we Wrocławiu z rabatem od 15 do 25%. Dokładne ceny obowiązujące dla posiadaczy karty znajdują się w cenniku w kolumnie „z kartą Easy Waxing”. Karta jest szczególnie atrakcyjna dla osób wykonujących co najmniej jeden zabieg miesięcznie w naszym Studiu a jej koszt to obecnie jedynie 89 zł na 6 miesięcy. Karta łączy się z innymi promocjami. Szczegółowe informacje na temat karty w zakładce – Karta Easy Waxing.
  • Promocja dla studentów – 20 % rabatu dla studentów od poniedziałku do środy w godzinach od 9.00 do 15.00 (Promocja łączy się z obniżką z tytułu Karty Easy Waxing. Pozostałe promocje nie łączą się. Obowiązuje przy płatności gotówką. Nie dotyczy depilacji laserowej i opalania natryskowego)
  • Promocja za polecenie salonu – poleć nasz salon we Wrocławiu innej osobie i otrzymaj 20% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 20% promocji na start.  Aby otrzymać rabat osoba, której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę przez formularz: Rezerwuj wizytę online Wrocław i wskazać Twoje imię, nazwisko oraz e-mail w polu „Komentarz do wizyty”  (obowiązuje przy płatności gotówką, promocje nie łączą się, nie dotyczy depilacji laserowej, opalania natryskowego i przekłuwania uszu)

Promocja Urodzinowa*

W dniu Twoich urodzin dajemy Ci 20% rabatu na wszystkie zabiegi

Karta Easy Waxing**

Karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonie we Wrocławiu z rabatem od 15 do 25%. Dokładne ceny obowiązujące dla posiadaczy karty znajdują się w cenniku w kolumnie „z kartą Easy Waxing”. Karta jest szczególnie atrakcyjna dla osób wykonujących co najmniej jeden zabieg miesięcznie w naszym Studiu a jej koszt to obecnie jedynie 99 zł na 6 miesięcy. Karta łączy się z innymi promocjami. Szczegółowe informacje na temat karty u Twojej kosmetyczki.

* Promocja ważna po okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego datę urodzin. Promocje nie łączą się i są ważne do odwołania.

** O szczegóły pytaj Twojej kosmetyczki