Promocje

Promocje w Salonie Easy Waxing Wrocław

  • Promocja na start – 20% rabatu na pierwszą wizytę dla wszystkich nowych klientów salonu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 we Wrocławiu. Aby skorzystać z promocji prosimy umówić wizytę klikając na link: Rezerwuj wizytę online Wrocław. Przy płatności należy okazać dowód tożsamości oraz podać email i kod pocztowy, z którego najczęściej docieracie Państwo do salonu (Promocja dotyczy wyłączenie pierwszej wizyty i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Promocja na start nie dotyczy przekłuwania uszu i pępka Blomdahl)
  • Karta Easy Waxing  – usługi kosmetyczne w najlepszych cenach – karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonie we Wrocławiu z rabatem od 15 do 25%. Dokładne ceny obowiązujące dla posiadaczy karty znajdują się w cenniku w kolumnie „z kartą Easy Waxing”. Karta jest szczególnie atrakcyjna dla osób wykonujących co najmniej jeden zabieg miesięcznie w naszym Studiu a jej koszt to obecnie jedynie 89 zł na 6 miesięcy. Karta łączy się z innymi promocjami. Szczegółowe informacje na temat karty w zakładce – Karta Easy Waxing.
  • NOWOŚĆ! Bon 25 zł na manicure  – przy depilacji woskiem i pastą cukrową powyżej 50 zł, zabiegu na twarz lub opalaniu natryskowym przyznajemy BON 25 zł do wykorzystania w ciągu 7 dni na dowolny manicure z naszej oferty (Promocja łączy się z obniżką z tytułu Karty Easy Waxing. Pozostałe promocje nie łączą się. Obowiązuje do 10 grudnia 2016. Bon ważny przy płatności gotówką.)
  • NOWOŚĆ! Promocja na zestaw manicure + pedicure  – od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 16.00 do każdego pedicure oferujemy manicure tego samego rodzaju za jedyne 29 zł! Dla posiadaczy Karty Easy Waxing do standardowej ceny pedicure doliczamy jedynie 9 zł! Promocja obowiązuje przy płatności gotówką u wybranych kosmetyczek specjalizujących się w pielęgnacji dłoni i stóp. Promocyjne zabiegi można rezerwować w panelu rezerwacji online w kategorii „Promocja” lub telefonicznie. (Promocja ważna do 10 grudnia 2016)
  • NOWOŚĆ! Promocja na zabiegi na twarz – 20% rabatu na wszystkie zabiegi na twarz (Promocja łączy się z obniżką z tytułu Karty Easy Waxing. Pozostałe promocje nie łączą się. Obowiązuje przy płatności gotówką.)
  • Promocja na depilację pastą cukrową  – 95 zł (80 zł z Kartą Easy Waxing) za depilację bikini pastą cukrową przy rezerwacji online i płatności gotówką (Promocja łączy się z obniżką z tytułu Karty Easy Waxing. Pozostałe promocje nie łączą się. Obowiązuje przy płatności gotówką.)
  • Promocja za polecenie salonu – poleć nasz salon we Wrocławiu innej osobie i otrzymaj 20% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 20% promocji na start.  Aby otrzymać rabat osoba, której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę przez formularz: Rezerwuj wizytę online Wrocław i wskazać Twoje imię, nazwisko oraz e-mail w polu „Komentarz do wizyty”  (obowiązuje przy płatności gotówką, promocje nie łączą się)

Promocja Urodzinowa*

W dniu Twoich urodzin dajemy Ci 20% rabatu na wszystkie zabiegi

Karta Easy Waxing**

Karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonie we Wrocławiu z rabatem od 15 do 25%. Dokładne ceny obowiązujące dla posiadaczy karty znajdują się w cenniku w kolumnie „z kartą Easy Waxing”. Karta jest szczególnie atrakcyjna dla osób wykonujących co najmniej jeden zabieg miesięcznie w naszym Studiu a jej koszt to obecnie jedynie 89 zł na 6 miesięcy. Karta łączy się z innymi promocjami. Szczegółowe informacje na temat karty u Twojej kosmetyczki.

* Promocja ważna po okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego datę urodzin. Promocje nie łączą się i są ważne do odwołania.

** O szczegóły pytaj Twojej kosmetyczki