Manicure i Pedicure Vinylux

Manicure i Pedicure Vinylux

Nowość w stylizacji paznokci. Lakiery Vinylux CND, dzięki specjalnej warstwie „Vinylux Weekly Top Coat” utwardzają się za pomocą naturalnego światła słonecznego. Dzięki temu możesz je nosić przez cały tydzień bez odprysków i innych niedoskonałości.

Zalety manicure winylowego

  1. Trwałość – dzięki procesowi utwardzania w normalnym świetle (światło słoneczne lub sztuczne oświetlenie) lakier staje się twardy i niezywkle wytrzymały. Czas noszenia przedłużony do co najmniej jednego tygodnia.
  2. Szybkość – czas wykonywania manicure Vinylux jest maksymalnie skrócony, ponieważ nie ma konieczności nakładania bazy oraz utwardzania lakiery w lampie UV
  3. Łatwość usuwania – lakiery Vinylowe usuwamy zwykłym zmywaczem do paznokci. Nie ma konieczności piłowania lub używania acetonu
  4. Moda – 62 kolory inspirowane najnowszymi trendami wprost z wybiegów

Umawianie zabiegów i cennik

Szczegółowy cennik znajduje się w zakładce „Cennik – Manicure” oraz „Cennik – Pedicure„. W zakładce „Kontakt” znajdą Państwo dokładne dane adresowe naszego Studia.

Rezerwacja wizyt online:

Zachęcamy do skorzystania z naszego systemu „Rezerwacji wizyt online” celem umówienia zabiegu.

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Dodatkowo narzędzia takie jak cążki, kopytka, obcinaczki są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce „O nas”

Przeciwwskazania

  • grzybica
  • przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki)
  • infekcje i stany ropne
  • stany alergiczne

Zapraszamy również od odwiedzenia naszej strony Vinylux Warszawa