Icoone Laser Med

Icoone – zabieg odchudzający i wyszczuplający

Zabieg Icoone pielęgnuje i jednocześnie leczy skórę. Działa na nią kompleksowo, ponieważ eliminuje cellulit, obrzęki, blizny, a nawet wiotką skórę. W dodatku redukuje tkankę tłuszczową. Ta nowoczesna metoda jest dziś jednym z najskuteczniejszych zabiegów odchudzających i wyszczuplających.

Zabieg Icoone – dla kogo i kiedy stosować?

Lista osób, do których skierowany jest ten zabieg, wydaje się dość długa. Poleca się go osobom, które mają zaparcia, bóle mięśni i pleców, a także intensywnie uprawiają sporty obciążające mięśnie. Ale przede wszystkim zabieg ten dedykowany jest osobom, których skóra straciła jędrność, borykają się z nadwagą albo po prostu chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej. Mowa tu więc o wszystkich, którym zależy na pozbyciu się zbędnych kilogramów i uzyskaniu szczupłej, atrakcyjnej sylwetki.

Wskazaniem do zabiegu jest chęć zlikwidowania cellulitu, usunięcie nagromadzonych złogów tłuszczu, zmniejszenie obwodów, a także przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej. Icoone poleca się również osobom, które szukają sposobu na uelastycznienie i zarazem ujędrnienie skóry.

Warto w tym miejscu dodać, że Icoone jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym – przynajmniej bezbolesnym dla większości. To, co czuje osoba poddająca się zabiegowi, to wyłącznie uczucie zasysania skóry i chłodu. Delikatny dyskomfort mogą odczuwać jedynie osoby, które mają nadmierną ilość cellulitu, a do tego głęboko położoną tkankę tłuszczową.

Cennik Icoone Wrocław

Cennik zabiegów znajduje się w zakładce – Cennik Icoone Wrocław

Zabieg Icoone – przebieg i efekty

Zabieg Icoone to po prostu pewnego rodzaju masaż. Trwa on od 30 do 60 minut, zależnie od tego, co konkretnie ma na celu i jakiego efektu się od niego oczekuje. Przed przystąpieniem do zabiegu, osoba, która z niego korzysta, musi założyć na siebie specjalny kostium. Masaż ten składa się z dwóch części. Pierwsza, to 20-minutowy masaż całego ciała. Druga zaś, to 10-minutowy masaż wybranej partii ciała.

O zaletach tego zabiegu można wypowiadać się bardzo długo. Pierwsze efekty są widoczne gołym okiem już po jednym profesjonalnie przeprowadzonym masażu. Efekty po pierwszej wizycie w gabinecie to głównie gładka, przyjemna w dotyku oraz miękka skóra. By jednak móc cieszyć się szczuplejszą sylwetką, trzeba przeprowadzić całą serię tych zabiegów. Oczywiście zmiany będą zależały między innymi od konkretnego przypadku, ale najczęściej 5 – 15 zabiegów przeprowadzanych 2-3 razy w tygodniu powinno wystarczyć.

Wskazania i przeciwwskazania do Icoone

Na zabieg Icoone może zdecydować się każdy, kto nie zauważa u siebie wyraźnych przeciwwskazań, czyli na przykład nie ma cukrzycy, nadciśnienia, stanów zapalnych żył i nie przyjmuje leków na krzepliwość krwi. O przeciwwskazaniach do zabiegu można dowiedzieć się na miejscu, w gabinecie. Warto wszelkie wątpliwości skonsultować ze specjalistą. Jeśli tylko pojawi się możliwość skorzystania z zabiegu, warto to zrobić, ponieważ jest jedną z najskuteczniejszych metod odchudzania i wyszczuplania. Icoone cieszy się dziś ogromną popularnością i pozytywnymi opiniami osób, które już miały okazję korzystać z tego zabiegu.