O nas

Easy Waxing – profesjonalne usługi kosmetyczne w centrum Wrocławia

  • Szukasz gabinetu kosmetycznego w którym Twoja uroda rozkwitnie?
  • Nie chcesz tracić godzin na dojazdy?
  • Chcesz aby Twoim ciałem, twarzą i dłońmi zajęła się profesjonalna kosmetyczka?

Dobrze trafiłaś. W naszym gabinecie kosmetycznym we Wrocławiu troszczymy się w równym stopniu o piękno, jak i o dobre samopoczucie Klientek. Możesz skorzystać z naszych zabiegów kosmetycznych w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

 

Co nas wyróżnia?

Personel ? nasze kosmetyczki to doświadczone profesjonalistki, posiadające odpowiednią edukację oraz wiedzę praktyczną z zakresu świadczonych przez nas usług. Dzięki obsłużeniu tysięcy Klientek w naszym studiu doskonale znają się na swojej pracy.

Kosmetyki ? pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach, posiadających certyfikaty Unii Europejskiej oraz FDA (U.S. Food & Drag Administration). Korzystamy z następujących marek ? Janssen Cosmeceutical Care do zabiegów na twarz i ciało, Mystar Starpil do zabiegów depilacji, baz, topów i odżywek Nail Tek oraz z lakierów Shellac, Duri, Orly do zabiegów manicure i pedicure, Perfect Silk Lashes do przedłużania rzęs, Sunfx do opalania natryskowego.

Lokalizacja ? mieścimy się w samym centrum Starego Miasta we Wrocławia przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 (300 metrów od wrocławskiego Rynku). Dzięki temu nie musisz marnować godzin na dojazd do nas. Każdego tygodnia jesteś tutaj w pracy, na zakupach lub przejazdem ? wykorzystaj tą okazję i umów się na zabieg.

Higiena – bezpieczeństwo Państwa zdrowia jest dla nas priorytetem przy świadczeniu usług kosmetycznych. Mając na uwadze ten fakt zakupiliśmy do naszego gabinetu kosmetycznego najnowszej generacji autoklaw klasy B (najwyższa klasa tego typu urządzeń pozwalająca na sterylizację wszystkich narzędzi kosmetycznych, autoklawy klasy B są używane w szpitalach i innych jednostkach służby zdrowia). Dodatkowo wszystkie narzędzia są w naszym salonie przechowywane w specjalnych torebkach gwarantujących utrzymanie ich sterylności przez okres co najmniej 6 miesięcy. Wizyta w naszym Studiu jest więc nie tylko przyjemna, ale też całkowicie bezpieczna dla Państwa zdrowia.

Wiarygodność – Easy Waxing uczestniczy w ogólnopolskim programie Wiarygodna Firma. Wprowadziła i stosuje profesjonalne standardy w prowadzonej działalności.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego wnętrze salonu oraz nasz autoklaw.

Zapraszamy!