Manicure Magnetyczny

Manicure i Pedicure Magnetyczny Gelish Magneto

Lakiery magnetyczne Gelish Magneto to nowość w dziedzinie fantazyjnej stylizacji paznokci lakierami hybrydowymi. Pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnego, designerskiego wzoru. Lakiery magnetyczne zawierają drobne, metaliczne opiłki, które dzięki oddziaływaniu magnesu nadają lakierowi niepowtarzalny wygląd. Sam manicure magnetyczny wykonywany jest niemal identycznie jak klasyczny manicure hybrydowy. Kosmetyczka nakłada bazę, następnie pierwszą i drugą warstwę lakieru. Przed utwardzeniem w lampie UV drugiej warstwy lakieru manicurzystka przykłada do każdego paznokcia magnes. Następnie nakładamy i utwardzamy top. Efekt? Zniewalający…

Gama kolorów Gelish Magneto

Obecnie lakiery magnetyczne Gelish Magneto występują w 6 kolorach zarówno klasycznych jak i hybrydowych. Poniżej prezentujemy wzornik kolorów.

Galeria zdjęć

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w sekcji Blog – w zakładce Galeria Manicure oraz na naszej stronie na portalu Facebook.

Umawianie zabiegów i cennik

Szczegółowe cenniki znajdziecie Państwo w zakładkach Cennik – Manicure Magnetyczny oraz Cennik – Pedicure Magnetyczny. W zakładce Kontakt znajdują się dane adresowe naszego salonu. Zachęcamy również do korzystania z naszego formularza kontaktowego w celu umówienia wizyty.

Serdecznie zapraszamy!