Kępki Rzęs

Ekspresowe Przedłużanie Rzęs

Ekspresowe przedłużanie rzęs metodą Perfect Silk Lashes to doskonałe rozwiązanie na urlop, sylwestra, ślub, karnawał, studniówkę czy inne wielkie wyjście. Naturalne jedwabne kępki rzęs nadadzą oczom piękny, uwodzicielski wygląd. Kępki występują w 3 różnych długościach, więc zawsze jesteśmy w stanie dobrać coś odpowiedniego do rodzaju imprezy i preferencji klientki.

Aplikacja

Zakładanie kępek rzęs Perfect Silk Lashes trwa około 30-40 minut. Jest też dużo tańsze niż tradycyjne przedłużanie rzęs 1:1. Kępki rzęs możemy przykleić na dwa sposoby – do powieki lub do rzęs. W przypadku aplikacji do powieki kępki utrzymują się do momentu zrobienia demakijażu. Plusem takiej rozwiązanie jest przyjemniejsza aplikacja i możliwość samodzielnego usunięcia kępek. To najlepsze rozwiązanie na jedno wyjście – bal, ślub, imprezę. W drugim przypadku, tj. przyklejenia kępek do rzęs używamy tego samego kleju jak przy przedłużaniu 1:1. Zakładanie jest całkowicie bezpieczne ale niestety trochę mniej przyjemne, gdyż oko w czasie przyklejania pozostaje otwarte. Przy takiej aplikacji odpowiednio zadbane kępki (nie pocieramy nadmiernie oczu, nie przygniatamy, nie wkładamy pod strumień wody) utrzymują się ponad tydzień czasu. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku wyjazdu na urlop, weekend, zawsze gdy chcemy cieszyć się pięknymi rzęsami dłużej niż jedną dobę.

Cennik i umawianie zabiegów

Szczegółowy cennik znajdziecie Państwo w zakładce Cennik – Przedłużanie Rzęs. Umawianie zabiegów w zakładce Kontakt lub przy pomocy naszego Formularza Kontaktowego.

Pielęgnacja

Aplikacja do powiek – kępki utrzymują się do momentu zmycia makijażu. Nie ma żadnego ryzyka odpadnięcia lub odklejenia się w czasie imprezy, balu, ślubu. Należy jedynie uważać, aby nadmiernie ich nie moczyć ani nie nakładać na nie tłustych substancji.

Aplikacja do rzęs – kępki utrzymują się ponad tydzień czasu. Należy unikać mechanicznego uszkadzania kępek przez pocieranie, przygniatanie, płukanie w intensywnym strumieniu wody. Demakijaż wykonujemy delikatnie bez użycia tłustych preparatów. Ograniczając kontakt kępek z wodą wydłużamy ich trwałość.

Zdjęcie kępek rzęs

Kępki przyklejone do powiek można zdjąć samodzielnie przy pomocy wody i preparatu do demakijażu.

Kępki przyklejone do rzęs usuwamy jedynie w gabinecie kosmetyczny przy użyciu specjalnego preparatu.

Przeciwwskazania

  • zapalenia oka, spojówek
  • uczulenie na świetlik