Laser Icoone może zostać zastosowany do różnego rodzaju zabiegów, w tym również do modelowania sylwetki. Wyszczuplenie uzyskane z jego pomocą będzie rzeczywiście zauważalne. Kobieta, która poddaje się takiej ingerencji kosmetologicznej nie musi obawiać się skutków ubocznych, o ile tylko dokładnie poinformuje specjalistkę o swoim stanie zdrowia. Nie bez znaczenia pozostaje także to, że osoby poddające się takiej ingerencji mogą od razu powrócić do wcześniejszych aktywności. 

Etapy zabiegu Icoone 

Sprawdzając pod adresem https://easywaxing.pl/pl/icoone-laser-modelowanie-sylwetki-wyszczuplanie, jak przebiegają etapy zabiegu z zastosowaniem lasera Icoone szybko można dostrzec, że są one bezinwazyjne dla ciała oraz szybkie. 

Pierwszy z nich trwa około 20 minut i obejmuje drenaż całego ciała. Ma to na celu jego przygotowanie do etapu drugiego, jakim jest pobudzenie mikrokrążenia w komórkach oraz stymulowanie tkanek do odbudowy. Dzięki temu skóra staje się jędrna i dochodzi do jej remodelacji. Całość nie wywołuje u konkretnej osoby żadnego dyskomfortu,
ponieważ program, który jest przez eksperta używany do wykonania zabiegu dopasowany jest każdorazowo indywidualnie do potrzeb skóry i jej bieżącej kondycji. 

Faza druga nazywana jest w języku potocznym fokusem. To zabieg docelowy,
obejmujący konkretny problem terapeutyczny. To masaż, który trwa przez 10 minut
na wskazanych przez klientkę miejscach na ciele. Ma to na celu modelowanie lub ujędrnienie sylwetki. 

Za każdym razem zabieg drenażu można połączyć z maksymalnie czteroma dowolnie wybranymi fokusami, na przykład z modelowaniem ud, czy pośladków. Dlatego czas całego zabiegu zazwyczaj wynosi 60 minut. 

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu? 

O tym, jak wygląda przygotowanie do zabiegu klientka zostanie poinformowana przez kosmetyczkę już w trakcie zapisu na Icoone albo podczas pierwszej konsultacji. 

Wiele zależy od tego, na jakich partiach ciała zabieg ten ma zostać zastosowany.
Na bazie takich informacji ekspertka ustala bowiem, jak ma wyglądać przygotowanie.
Ważne jest to, żeby klientka dokładnie przedstawiła swoje oczekiwania oraz żeby nie zataiła żadnych informacji na temat swojego aktualnego stanu zdrowia. Zabieg jest mało inwazyjny, natomiast należy poinformować o wszystkich przeciwwskazaniach, które mogłyby rzutować na stan zdrowia osoby poddającej się tego typu ingerencji. Dlatego tak istotne jest wykluczenie wszystkich powikłań. 

Jak postępować po zabiegu Icoone? 

Zabiegi z zastosowaniem technologii Icoone zaliczają się do zabiegów szybkich oraz efektywnych. Ponadto są bezbolesne i nie wymagają specjalnej rekonwalescencji.
Tak naprawdę, o ile nie ma żadnych innych zdrowotnych przeciwwskazań, dana osoba może jeszcze tego samego dnia powrócić do swoich wcześniejszych aktywności. 

Jedyne zalecenie dotyczy przyjmowania minimum 1,5 litra płynów dziennie, co umożliwia
na bieżąco usuwać z organizmu zbędne produkty przemiany materii oraz substancje toksyczne. Ponadto systematyczne nawadnianie zmniejsza apetyt.