Przedłużanie Rzęs 1:1

Przedłużanie i Uzupełnianie Rzęs 1:1 we Wrocławiu

Przedłużanie rzęs metodą Perfect Silk Lashes polega na wydłużeniu i zagęszczaniu rzęs jeden na jeden. ?Sztuczna? rzęsa zbudowana jest z proteiny jedwabiu, która charakteryzuje się właściwościami zbliżonymi do naturalnego włosa. Rzęsy takie są  lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe.

Dzięki tej metodzie uzyskujemy niespotykany efekt, inny niż w przypadku syntetycznych produktów oferowanych przez większość producentów. Warto zaznaczyć, że metoda jeden na jeden jest całkowicie bezpieczna, ponieważ doklejana rzęsa wypada wraz z naturalną kiedy ta kończy swoja żywotność. Jedna rzęsa żyje około 2,5 miesiąca po czym wypada, a w jej miejsce wyrasta nowa.

Nasze Studio jest autoryzowanym salonem Perfect Silk Lashes. Zachęcamy do obejrzenia efektów naszej pracy na naszym profilu na Facebook?u bądź ? na żywo? w salonie.

Cennik i kontakt:

Szczegółowy cennik zabiegów znajdziecie Państwo w zakładce „Cennik -> Henna i Przedłużanie Rzęs„. W zakładce „Kontakt” znajduje się telefon i dane adresowe naszego salonu.

Jak przygotować się do przedłużania rzęs:

Rzęsy nie powinny być malowane ani podkręcane w dniu zabiegu. Najlepiej przyjść z natrualnymi rzęsami bez nakładania żadnych preparatów.

Po jakim czasie należy uzupełniać rzęsy:

Sztuczna rzęsa jest na stałe złączona z rzęsą naturalną. Ze względu na to, że w naturalny sposób około 1/3 rzęs wypada i jest zastępowana przez nowe w ciągu miesiąca zaleca się uzupełnianie aplikacji co około 3-4 tygodnie.

Czy rzęsy Perfect Silk Lashes są bezpieczne dla zdrowia?

Wszystkie produkty Perfect Silk Lashes posiadają patenty i są dopuszczone do użytku przez uprawnione instytucje. Zarówno aplikacja jak i późniejsze noszenie rzęs nie ma wpływu na zdrowie i nie powoduje żadnych alergii. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że produkty nie mają styczności z żywą tkanką organizmu a jedynie z naszymi rzęsami.

Czy można mieć alergię na klej lub rzęsy?

Nie, produkty nie stykają się ze skórą, dlatego też alerie ani uczulenia nie dotyczą ww. zabiegu.

Jak długo utrzymuje się aplikacja?

Rzęsy Perfect Silk Lashes nigdy się nie odklejają. Gdyby nie naturalny cykl wymiany rzęs, nie odpadły by nigdy. Ze względu na to, że nasz organizm wymienia około 1/3 rzęs w ciągu miesiąca aplikację trzeba uzupełniać co około 3-4 tygodnie. W razie potrzeby istnieje możliwość sciągnięcia rzęs w naszym gabinecie kosmetycznym za pomocą specjalnego preparatu

Czy trzeba specjalnie pielęgnować nowe rzęsy?

Nie. Nowe rzęsy nie wymagają pielęgnacji. Są odporne na działanie wody, słońca, substancji myjących więc można swobodnie kąpać się i opalać, korzystać z sauny, basenu itp.

Czy można używać tuszu na sztuczne rzęsy?

Tak, używanie tuszu jest możliwe, jednak należy zastanowić się czy jest konieczne. Samo przedłużenie rzęs daje doskonały efekt wizualny.

Czy można sciągnąć sztuczne rzęsy?

Tak, można to zrobić zawsze w gabienecie kosmetycznym przy pomocy specjalnego preparatu.

Kiedy nie powinno się przedłużać rzęs:
  • wszelkie choroby oczy
  • zaczerwienienie oczu
  • urazy oka
  • alergie związane z nadmiernym łzawieniem oka
  • zapalenia i grzybice oka
  • nowotwory
  • nadmierne wypadanie rzęs

Zobacz również – henna brwi i rzęs