Drogie Czytelniczki! W tej części naszego bloga spróbujemy przybliżyć wam zalety i sekrety paznokci hybrydowych w Warszawie. Opiszemy historię tego wynalazku, jego początki w USA i w Europie. Przedstawimy sposób nakładania, zdejmowania hybryd oraz poinformujemy, jak dbać o paznokcie w czasie stosowania ww. lakierów. Przedstawimy różne marki produktów ze szczególnym uwzględnieniem tych, których same używamy i które w naszej opinii znacznie wyprzedzają konkurencję. Będziemy starać się na bieżąco informować o nowościach, premierach nowych kolorów oraz o wszystkim, co naszym zdaniem zasługuje na uwagę.

Życzymy ciekawej lektury!

Moda na zdrowe paznokcie – Moda na lakiery hybrydowe Shellac i Gelish

Drogie Panie! Czy marzyłyście o tym, żeby mieć zdrowe paznokcie, na których lakier trzymałby się dłużej niż kilka dni? Być może miałyście złe doświadczenia z tipsami, żelami i innymi sztucznymi metodami pielęgnacji dłoni, albo obawiacie się, że po takich zabiegach Wasze naturalne paznokcie, będą zbyt zniszczone i słabe? Jeśli odpowiedź na wszystkie powyższe pytania brzmi ?tak?, to mamy dla Was idealne rozwiązanie, które cieszy się w Studiu Easy Waxing niesłabnącym powodzeniem. Tą rewelacyjną metodą jest manicure hybrydowy.

Cennik i umawianie zabiegów

Dokładny opis zabiegów znajdziecie Państwo pod linkiem Manicure Hybrydowy i Pedicure Hybrydowy. Cennik zabiegów w zakładkach Cennik Manicure i Cennik Pedicure. Zabiegi można umawiać telefonicznie w zakładce Kontakt lub za pomocą Formularza Kontaktowego.

Informacje

Wiele z Was, na pewno już o nim słyszała, z całą pewnością znajdą się też wśród czytelniczek niniejszego bloga osoby, które korzystały z tego typu nowinki kosmetycznej w innych salonach. W tym miejscu, chcemy wyjaśnić wszystkim zainteresowanym, na co należy zwracać uwagę korzystając z takiej usługi. Odpowiemy na pytanie, czy ten manicure, jest odpowiedni dla każdej osoby, oraz, w jaki sposób dbać o paznokcie hybrydowe przed i po zabiegu. Dokonamy również krótkiej charakterystyki dostępnych w naszym salonie lakierów hybrydowych, a także powiemy, dlaczego akurat one, są lepsze od innych, proponowanych przez konkurencję.

Moda na „hybrydę” przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Pierwszym producentem była firma CND, która nazwała swój produkt „Shellac” i wypuściła go na rynek w 2008 roku. Od tego czasu popularność Shellac`a stale rosła. Wywołał on tak wielką furorę, ponieważ był to pierwszy lakier z dodatkiem żelu, tworzący z nim związek bardzo wytrzymały, który jednocześnie można było usunąć z paznokci w ciągu kilku minut: bez użycia frezarki, bez piłowania płytki twardym pilnikiem, a przy tym całkowicie hipoalergiczny i bezpieczny. Amerykanki zachwycił fakt, iż bezpośrednio po aplikacji Shellac`a, można było wstać od stolika i swobodnie operować dłońmi, gdyż lakier suszony jest za pomocą lampy UV. Rewelacyjna okazała się również trwałość tego produktu. Bez odpryskiwania, bez łamania się paznokci, rozdwajania płytki, można go nosić 14 dni.

Dwa lata później CND zdecydowało się wypuścić swój innowacyjny kosmetyk dalej w świat. Dotarł on do całej Europy. W Polsce swoją premierę święcił 14.06.2010r. Początkowo w palecie Shellac`a znalazło się 12 kolorów. Obecnie, na rynku kosmetycznym, jest ich 26. Najnowsze barwy, zapowiedziane są na początek marca.

Od czasu premiery w USA, jak grzyby po deszczu, na całym świecie, zaczęły pojawiać się produkty konkurencyjne. Niektóre dorównują swojemu pierwowzorowi, inne powodują jedynie zniechęcenie klientów i psują reputację Shellac`a. Dlaczego? Dowiecie się Panie z dalszej części artykułu. Opowiemy jak powinien być wykonywany manicure hybrydowy z prawdziwego zdarzenia.

Manicure Hybrydowy Shellac: co warto wiedzieć o przygotowaniu paznokci oraz aplikacji lakieru hybrydowego

Przed manicure hybrydowym we Wrocławiu

Klientki, które przychodzą do nas po raz pierwszy, często mają już za sobą doświadczenie z manicure hybrydowym. W większości jednak, są zaskoczone sposobem, w jaki wykonujemy go u nas w Easy Waxing. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj kosmetyczki w innych salonach mówią im, że będą miały wykonaną hybrydę, a w rzeczywistości nakładają kolorowy żel, którego nie da się ściągnąć z paznokci w inny sposób, niż frezarką bądź pilnikiem, a taka metoda niszczy bardzo płytkę. Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy, powinien dać się usunąć z paznokcia za pomocą wacika nasączonego acetonem, zawiniętego w folię, która w połączeniu z płynem wytwarza ciepło. Rozmiękczoną hybrydę delikatnie usuwamy za pomocą kopytka, absolutnie nie powinno się to odbywać poprzez frezowanie, ścieranie pilnikiem, czy też moczenie dłoni w acetonie. Takie zabiegi powodują w większości przypadków osłabienie i niszczenie płytki.

Zakładanie manicure hybrydowego krok po kroku

Przedstawmy jednak krok po kroku, zakładanie manicure hybrydowego Shellac: po pierwsze należy zwrócić uwagę na to, aby przed zabiegiem, nie smarować rąk kremem, ani żadnymi, innymi natłuszczającymi substancjami typu odżywka, oliwka itp. Wstępnym krokiem, jaki powinna uczynić kosmetyczka tuż przed nałożeniem lakieru jest odtłuszczenie płytki paznokcia za pomocą np. zmywacza. Następnie zostaje położona baza, która przygotowuje paznokieć do nałożenia lakieru i chroni go przed zafarbowaniem, a także wyrównuje jego płytkę. Baza powinna być suszona w lampie przynajmniej 10 sekund. Kolejnym zabiegiem wokół manicure hybrydowego jest nałożenie dwóch warstw koloru, z których każdą suszy się promieniami UV przez co najmniej 120 sekund. Ostatnią warstwą jest top, który przytrzymuje, nabłyszcza i utwardza całość. Bez tej warstwy paznokcie byłyby matowe. Suszymy go również 120 sekund. Na koniec kosmetyczka znowu nasączy wacik zmywaczem do paznokci, aby usunąć tłustą powłokę topu. W Easy Waxing dodatkowo zakraplamy skórki aromatyczną oliwka i wcieramy krem do rąk.

Nasze paznokcie są po takim zabiegu mocne i wytrzymałe, odporne na odpryskiwanie oraz zdrowe. Jeśli, jednak ich płytka była zbyt tłusta przed zabiegiem lub zbyt słaba, albo też końcówki były rozdwojone, może zdarzyć się odprysk. Wówczas w ciągu pięciu dni od dnia założenia Shellac`a próbujemy go naprawić za darmo. Reklamacja, może nie zostać uwzględniona jedynie wówczas, gdy kosmetyczka ostrzega, przed rozpoczęciem zabiegu, że istnieją przeciwwskazania do wykonania tej usługi. Wyznajemy bowiem zasadę, że lepiej nie przeprowadzić jakiegoś świadczenia, niż przeprowadzić je na siłę, narazić klienta na koszty i siebie na złą reklamę. Mogą Panie liczyć na to, że zawsze doradzimy, jaki zabieg jest dla Was najlepszy.

Więcej informacji

Manicure Hybrydowy w naszym Easy Waxing

Podicure Hybrydowy w naszym Easy Waxing

Cennik Manicure

Cennik Pedicure

Manicure Hybrydowy zamiast tipsów i żeli

Marki lakierów hybrydowych