Pedicure Hybrydowy Shellac

Pedicure Hybrydowy Shellac i Gelish – Jeden Kolor i French

Pedicure hybrydowy jest nowością na rynku usług kosmetycznych i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Wykonanie samego pedicure jest identyczne jak w przypadku klasycznego pedicure – jedyna różnica to sposób nakładania lakieru.

Shellac to połączenie lakieru do paznokci z żelem. Lakier nie odpryskuje, schnie od razu dzięki czemu zaraz po zabiegu możesz włożyć stopę do buta nie obawiając się o zarysowania czy zadrapania lakieru. Lakier hybrydowy nadaje paznokciom piękny błyszczący kolor zapewniający stopom bardzo elegancki wygląd. Dodatkowym plusem jest fakt, że utrzymuje się na paznokciach dłużej niż lakier tradycyjny gwarantując im piękny kolor bez zadrapań przez ok. 3 tygodni.

Gelish to lakier hybrydowy oparty o tę samą formułę co lakier Shellac. Wszystkie wskazówki odnoszące się do Shellac’a mają tutaj zastosowanie, a jedyna różnica jaka występuje między nimi to kolory lakierów.

Kontakt, umawianie zabiegów i cennik:

Dokładny cennik zabiegów pedicure znajdziecie Państwo w zakładce ?Cennik ? Pedicure?. Nasz adres oraz numer telefonu znajduje się w zakładce ?Kontakt?.

Czystość i sterylizacja narzędzi do pedicure

Wszystkie narzędzia do pedicure są sterylizowane w autoklawie. Dodatkowo narzędzia takie jak cążki, kopytka, frezy do pedicure są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Więcej w zakładce „O nas”

Gwaranacja na lakier

Dla naszych klientów korzystających z lakierów Shellac i Gelish oferujemy 5-dniową gwarancję na lakier. W tym czasie wszelkie niedoskonałości poprawiamy za darmo.

Kiedy nie można wykonywać pedicure hybrydowego:

  • grzybice, drożdżyce stóp i paznokci
  • stany zapalne
  • zranienia, przerwania ciągłości skóry na stopach