Depilacja Woskiem Miękkim

Depilacja woskiem bikini, nóg, pach, rąk

Najpopularniejszą i przez wielu uważaną za jedną z najskuteczniejszych metod depilacji jest usuwanie włosków miękkim woskiem. Podczas zabiegu usuwa się włoski wraz z cebulkami w efekcie czego końcówki odrastających włosków stają się bardziej miękkie, owłosienie robi się słabsze i jaśniejsze. Odrośnięcie cebulki włoska w następstwie tego typu zabiegu zajmuje parę tygodni (2-5 w zależności od budowy i fazy wzrostu włosa). Częste poddawanie się tego rodzaju zabiegowi sprawia, że owłosienie staje się znacznie mniej widoczne.
Oferujemy depilację wszystkich części ciała – nóg, rąk, pach, regulację brwi. Posiadamy również szeroką ofertę w zakresie depilacji bikini. Wykonujemy bikini brazylijskie pełne i z paseczkiem, bikini french, kalifornijskie i klasyczne.

Cennik i kontakt:

Szczegółowy cennik zabiegów znajdziecie Państwo w zakładce „Cennik – Depilacja Woskiem„. Wizyty można umawiać telefoniczne w zakładce „Kontakt” lub przez „Rezerwację wizyt online

Przygotowanie do depilacji:

Zanim umówimy się na depilację woskiem warto sprawdzić, czy mamy odpowiednie włosy. Zalecana długość włosków wynosi od 0,5 cm. do 1 cm. Należy pamiętać, że zbyt krótkie owłosienie utrudnia należyte wykonanie zabiegu, natomiast za długie może spowodować, że depilacja będzie bardziej bolesna. Na 24 godziny przed zabiegiem warto zrobić peeling, który usunie zrogowaciały naskórek. Wosk lepiej chwyta włoski na gładkiej, suchej skórze, dlatego w dniu zabiegu nie należy smarować miejsca, które będzie depilowane żadnymi kremami czy balsamami. Poza tym na 24 godziny przed zabiegiem nie zaleca się opalania depilowanych części ciała.
Ponieważ depilacja, szczególnie depilacja bikini, jest zabiegiem bardzo intymnym trzeba pamiętać o zadbaniu o higienę przed zabiegiem.

Wskazania po depilacji:

– przez dobę po woskowaniu powinno się unikać opalania – zarówno naturalnego jak i solarium
– nie jest wskazane używanie produktów do pielęgnacji skóry z komponentami chemicznymi przez dobę po woskowaniu
– dobę po depilacji pach nie powinno się używać dezodorantu
– dobę po zabiegu należy unikać sauny
– po woskowaniu delikatnych części ciała – na przykład bikini czy pachy – wskazanym jest natarcie skóry wodą utlenioną oraz sudocremem

Kiedy nie powinno się wykonywać depilacji woskiem:

– podrażnienia, zranienia
– rozszczelniające się naczynka
– żylaki
– 24 godziny po opalaniu naturalnym lub solarium
– okres

 

Polecamy brazylijskie bikini w studiu Easy Waxing we Wrocławiu.