Pedicure Klasyczny

Pedicure Klasyczny, French, SPA i Terapeutyczny na Lakierach Orly, Duri, Essie

W naszym salonie wykonujemy pedicure frezarkowy na lakierach Orly, Duri, Essie. Klientki mają do wyboru kilka rodzajów tego zabiegu – pedicure klasyczny bez malowania, pedicure z malowaniem, pedicure z malowaniem french. Dla najbardziej wymagających klientek proponujemy pedicure SPA Mary Kay, który dodatkowo można rozszerzyć o parafinę na stopy.

Dla osób które mają problemy z paznokciami u stóp oferujemy pedicure terapeutyczny Nail Tek, który wzmocni płytkę i zmniejszy problem rozdwajających się końcówek.

Zabiegi pedicure wykonujemy na bazie renomowanych kosmetyków do pielęgnacji stóp niemieckiej firmy Gehwol i Nail Tek oraz lakierów Duri, Orly, Essie.

Zachęcamy do zapoznania się również z naszym pedicure hybrydowym na lakierach Shellac i Gelish.

Kontakt i cennik:

Dokładny cennik znajduje się w zakładce „Cennik – Pedicure„. W zakładce „Kontakt” znajdą Państwo telefony i dane adresowe naszego Studia.

Rezerwacja wizyt online:

Zachęcamy do skorzystania z naszego systemu „Rezerwacji wizyt online” celem umówienia zabiegu.

Higiena

Wszystkie narzędzia do pedicure sterylizujemy w autoklawie. Dodatkowo cążki, kopytka, obcinaczki, frezy do pedicure są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce „O nas”

Przygotowanie do pedicure:

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Przed zabiegiem warto zadbać o higienę stóp.

Po zabiegu:

Należy przez pewien czas uważać, aby nie uszkodzić lakieru. Pomimo, że może się wydawać, że jest on już suchy, wewnętrzna warstwa jest ciągle miękka i podatna na działanie czynników zewnętrznych. Lakier utwardza się w około 1-2 godzin. W ciepłe dni warto przyjść do salonu w japonkach lub innym obuwiu z odkrytymi palcami. Dzięki temu nie musimy czekać na wyschnięcie lakieru w salonie.

Przeciwwskazania:

  • grzybice, drożdżyce stóp i paznokci
  • stany zapalne
  • zranienia, przerwania ciągłości skóry na stopach