Manicure Klasyczny

Manicure Klasyczny, French, SPA i Terapeutyczny na lakierach Duri, Essie, Orly

Oferujemy manicure we Wrocławiu na bazie lakierów Orly, Duri i Essie. Dzięki stosowaniu bazy i utwardzacza lakier utrzymuje się na paznokciach znacznie dłużej niż przy pomalowaniu samym lakierem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również manicure terapeutyczny Nail Tek, dzięki któremu można wzmocnić paznokcie i zmniejszyć problem rozdwajających się końcówek. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy manicure SPA Mary Kay, który dodatkowo można poszerzyć o parafinę na dłonie.

Na wyjątkowe uroczystości takie jak wesele polecamy elegancki manicure french.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym manicure hybrydowym Shellac i Gelish.

Umawianie zabiegów i cennik:

Szczegółowy cennik znajduje się w zakładce „Cennik„. W zakładce „Kontakt” znajdą Państwo dokładne dane adresowe naszego Studia.

Rezerwacja wizyt online:

Zachęcamy do skorzystania z naszego systemu „Rezerwacji wizyt online” celem umówienia zabiegu.

Higiena

Nasz nail bar we Wrocławiu jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Dodatkowo narzędzia takie jak cążki, kopytka, obcinaczki są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce „O nas”

Galeria zdjęć

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w sekcji Blog – w zakładce Galeria Manicure oraz na naszej stronie na portalu Facebook.

Przygotowanie do zabiegu:

Zabieg nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Jeżeli mają Panie na paznokciach tipsy lub żele, na kilka dni przed manicure należy je usunąć.

Po zabiegu:

Po zabiegu przez pewien czas trzeba uważać, aby nie uszkodzić lakieru. Mimio tego, że zewnętrzna warstwa lakieru jest już sucha, warstwy położone bliżej płytki paznokciowej potrzebuję około godziny na odpowiednie utwardzenie. Często klientki zaraz po wyjściu z salonu zaczynają szukać kluczyków samochodowych, pisać smsa itp. co prowadzi do uszkodzenia lakieru. Pamiętajmy, aby tego unikać.

Przeciwwskazania:

  • grzybica
  • przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki)
  • infekcje i stany ropne
  • stany alergiczne