Manicure Japoński

Japoński Manicure

Pragniemy zaprezentować Państwu nowość w zakresie stylizacji i terapii paznokci – Manicure Japoński P. Shine. Nigdy do tej pory naturalne paznokcie nie były tak mocne, lśniące i piękne…

Czym jest Manicure Japoński?

Podczas wykonywania manicure japońskiego podobnie jak w przypadku manicure klasycznego opiłowujemy paznokcie, nadajemy im odpowiedni kształt oraz wycinamy lub odsuwamy skórki. Zasadnicza różnica polega na wtarciu odżywczej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesienie na nią warstwy pudru zamiast malowania paznokci lakierem. Pasta wypełnia paznokcie naturalnymi składnikami odżywczymi takimi jak witaminy A + E, pyłek pszczeli, keratyna, krzemionka z morza japońskiego. Dzięki temu paznokcie są odpowiednio odżywione, zaczynają szybciej rosnąć. Metoda ta wyraźnie zmniejsza problem rozdwajających się końcówek. Na koniec zabiegu w paznokcie wcierany jest puder. Dzięki energicznemu wcieraniu nadaje on piękny, perłowy blask.

Jaka jest różnica między Manicure Japońskim a Klasycznym Manicure?

Schemat zabiegu manicure jest dość podobny. Zasadnicza różnica to nałożenie na paznokcie pasty i pudru, które doskonale nawilżają i odżywiają paznokcie nadając im śliczny połysk a nie lakieru do paznokci jak w przypadku manicure klasycznego.

Dla kogo polecamy szczególnie Manicure Japoński?

Zabieg ten jest dobry dla każdego, kto chciałby mieć piękne paznokcie, lśniące naturalnym, perłowym blaskiem. Ze względu na odżywcze składniki pasty jest on szczególnie polecany klientkom z łamliwymi, kruchymi i rozdwajającymi się paznokciami. Oprócz walorów estetycznych jest to świetna terapia wzmacniająca płytkę paznokciową.

Ceny i umawianie zabiegów:

Dokładny cennik zabiegów znajduje się w zakładce „Cennik – Manicure Japoński„. W zakładce „Kontakt” znajdują się telefon i dane adresowe naszego salonu.

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Dodatkowo narzędzia takie jak cążki, kopytka, obcinaczki są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce „O nas”

Przeciwwskazania:

  • grzybica
  • przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki)
  • infekcje i stany ropne
  • stany alergiczne