Manicure Hybrydowy Shellac

Manicure Hybrydowy Shellac i Gelish

Shellac to rewolucyjne odkrycie amerykańskiej firmy CND, specjalizującej się w produkcji preparatów do stylizacji paznokci.

Lakier Shellac to połączenie najdoskonalszych cech klasycznych lakierów do paznokci (szybkości i łatwości w nakładaniu oraz usuwaniu, braku konieczności piłowania/matowienia płytki paznokciowej, szybkości malowania paznokci podczas manicure) oraz żelu (sztywności, wytrzymałości i nieścieralności). Dzięki temu lakierowi od dzisiaj zwykły manicure utrzymuje się przez 14 dni. Możesz cieszyć się pięknym, lśniącym manicure z idealnie trwałym kolorem bez względu jak intensywnie używasz swoich paznokci.

Wykonanie manicure Shellac jest podobne do wykonania zwykłego manicure. Kosmetyczka usunie stary lakier (jeżeli paznokcie były pomalowane Shellac’iem, stosujemy specjalny zmywacz, który przez 5 minut rozmiękczy lakier i pozwoli go usunąć). Następnie paznokcie zostaną odpowiednio opiłowane co nada im ładny kształt tak jak przy manicure klasycznym. Później zmiękczamy skórki płynem, odsuwamy je lub wycinamy zgodnie z życzeniem klienki.  Po oddtłuszczeniu paznokcie są przygotowane do malowania. Tak jak w przy klasycznym manicure w pierwszym rzędzie nakładana jest baza podkładowa. Zasadniczą różnicą w całym procesie jest to, że każda warstwa Shellac’a jest utwardzona w lampie UV przez mniej więcej 2 minuty. Nie wydłuża to znacząco czasu wykonywania zabiegu, ponieważ w czasie utwardzania kosmetyczka nakłada kolejne warstwy lakieru na paznokcie drugiej ręki. Po naniesieniu bazy nakładamy 2 warstwy wybranego lakieru a w ostatniej kolejności bezbarwną warstwę wierzchnią. Po utwardzeniu wycieramy lakier alkoholem aby nadać mu blask i głębię.

Umawianie zabiegów i cennik:

Szczegółowy cennik znajduje się w zakładce „Cennik – Manicure Hybrydowy Shellac„. W zakładce „Kontakt” znajdą Państwo dokładne dane adresowe naszego Studia.

Rezerwacja wizyt online:

Zachęcamy do skorzystania z naszego systemu „Rezerwacji wizyt online” celem umówienia zabiegu.

Gwarancja na lakier

Dla naszych klientów korzystających z lakierów Shellac i Gelish udzielamy 5-dniowej gwarancji na lakier. W tym czasie wszystkie niedoskonałości poprawiamy za darmo.

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Dodatkowo narzędzia takie jak cążki, kopytka, obcinaczki są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce „O nas”

Galeria zdjęć

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w sekcji Blog – w zakładce Galeria Manicure oraz na naszej stronie na portalu Facebook.

Przygotowanie do manicure hybrydowego:

Do manicure hybrydowego nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Jeżeli macie Państwo nałożony Shellac na paznokcie, prosimy o informację przy umawianiu zabiegu, ponieważ musimy zarezerowować dodatkowe 10 minut na jego zdjęcie

Po manicure hybrydowym Shellac:

Największą zaleta i różnicą między manicure hybrydowym a klasycznym jest czas schnięcia, który wynosi 0 minut oraz wytrzymałość lakieru. W przeciwieństwie do zwykłego manicure można odrazu swobodnie wyżywać paznokcie. Z Shellac’iem można chodzić na basen, myć naczynia iść na imprezę/uroczystość mając niezmiennie idealne paznokcie.

Przeciwwskazania:

  • grzybica
  • przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki)
  • infekcje i stany ropne
  • stany alergiczne