Depilacja Pastą Cukrową

Depilacja pastą cukrową dla delikatnej skóry

Depilacja cukrowa jest naturalnym i najbezpieczniejszym sposobem usuwania owłosienia. Jest to doskonałe rozwiązanie dla klientów z wrażliwą, delikatną skórą lub uczuleniem na preparaty chemiczne. Metoda ta ma korzenie na Bliskim Wschodzie, ale obecnie zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Pastą cukrową możemy depilować wszystkie cześci ciała. Pasta podczas zabiegu posiada temperaturę podobną do temperatury ciała dlatego też zabieg jest mniej bolesny a naskórek nie zostaje podrażniony. Nie ma mowy o wystąpieniu odparzeń czy innego rodzaju urazów. Pastą cukrową można depilować włoski od długości od 0.5cm. Pasta cukrowa składa się jedynie ze składników naturalnych tj: z cukru i soku cytrynowego. Pozostałości po depilacji pastą cukrową bez problemu zmywa się wodą.

Cennik i kontakt:

Dokładny cennik zabiegów znajduje się w zakładce „Cennik – Depilacja Pastą Cukrową„. W zakładce „Kontakt” możecie Państwo znaleźć telefon i adres naszego salonu. Zachęcamy do skorzystania z naszego systemu „Rezerwacji wizyt online” celem umówienia zabiegu.

Przed depilacją pastą cukrową:

Tak jak w przypadku depilacji woskiem, sprawdzamy czy włosy są odpowiedniej długości. Minimalna długość to 0.5 cm. Na dobę przed zabiegiem wskazane jest wykonanie peelingu. W dniu zabiegu nie można natłuszczać skóry kremem lub balsamem – pasta będzie w takim wypadku ślizgać się po skórze co utrudni wykonanie zabiegu. Nie można się też opalać na dzień przed wizytą w salonie.

Po depilacji pastą cukrową:

– przez dzień po depilacji należy unikać promieni UV (słońce, solarium)
– nie stosować środków do pielęgnacji skóry z dodatkami chemicznymi przez dobę po zabiegu
– dobę po depilacji nie wchodzić do sauny
– po depilacji okolic bikini i pach polecamy przetarcie skóry wodą utlenioną i nasmarowanie jej sudocremem

Przeciwwskazania:

– przerwanie ciągłości skóry, podrażnienia, zranienia
– stany zapalne skóry
– przez 24 godziny po opalaniu lub odwiedzeniu solarium
– okres