Język Polski    Język Angielski

Google+ Lubię To

Nasi Partnerzy

Kancelaria LinkLex oferuje e-porada prawna. Wysoka jakość i rozsądne ceny.

Kontakt

Wrocław 
ul. Kazimierza Wielkiego 1 
Tel. 71-34-34-100
Kom. 513-82-70-77
Umów online Wrocław

Warszawa
ul. Grzybowska 39
Tel. 22-400-25-29
Kom. 797-797-504
Umów online Warszawa

Salon Kosmetyczny Easy Waxing - Wrocław Rynek Kazimierza Wielkiego 1

Easy Waxing - profesjonalne usługi kosmetyczne w centrum Wrocławia

- Szukasz gabinetu kosmetycznego w którym Twoja uroda rozkwitnie?
- Nie chcesz tracić godzin na dojazdy?
- Chcesz aby Twoim ciałem, twarzą i dłońmi zajęła się profesjonalna kosmetyczka?

Dobrze trafiłaś. W naszym gabinecie kosmetycznym we Wrocławiu troszczymy się w równym stopniu o piękno, jak i o dobre samopoczucie Klientek. Możesz skorzystać z naszych zabiegów kosmetycznych w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Co nas wyróżnia?

Personel ? nasze kosmetyczki to doświadczone profesjonalistki, posiadające odpowiednią edukację oraz wiedzę praktyczną z zakresu świadczonych przez nas usług. Dzięki obsłużeniu tysięcy Klientek w naszym studiu doskonale znają się na swojej pracy.

Kosmetyki ? pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach, posiadających certyfikaty Unii Europejskiej oraz FDA (U.S. Food & Drag Administration). Korzystamy z następujących marek ? Janssen Cosmeceutical Care do zabiegów na twarz i ciało, Mystar Starpil do zabiegów depilacji, baz, topów i odżywek Nail Tek oraz z lakierów Shellac, Duri, Orly do zabiegów manicure i pedicure, Perfect Silk Lashes do przedłużania rzęs, Sunfx do opalania natryskowego.

Lokalizacja ? mieścimy się w samym centrum Starego Miasta we Wrocławia przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 (300 metrów od wrocławskiego Rynku). Dzięki temu nie musisz marnować godzin na dojazd do nas. Każdego tygodnia jesteś tutaj w pracy, na zakupach lub przejazdem ? wykorzystaj tą okazję i umów się na zabieg.

Higiena - bezpieczeństwo Państwa zdrowia jest dla nas priorytetem przy świadczeniu usług kosmetycznych. Mając na uwadze ten fakt zakupiliśmy do naszego gabinetu kosmetycznego najnowszej generacji autoklaw klasy B (najwyższa klasa tego typu urządzeń pozwalająca na sterylizację wszystkich narzędzi kosmetycznych, autoklawy klasy B są używane w szpitalach i innych jednostkach służby zdrowia). Dodatkowo wszystkie narzędzia są w naszym salonie przechowywane w specjalnych torebkach gwarantujących utrzymanie ich sterylności przez okres co najmniej 6 miesięcy. Wizyta w naszym Studiu jest więc nie tylko przyjemna, ale też całkowicie bezpieczna dla Państwa zdrowia.

Wiarygodność - Easy Waxing uczestniczy w ogólnopolskim programie Wiarygodna Firma. Wprowadziła i stosuje profesjonalne standardy w prowadzonej działalności. 

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego wnętrze salonu oraz nasz autoklaw.

Zapraszamy!